Harikalar Devletinde Havuza İdrarını Yapmak

Harikalar Devletinde Havuza İdrarını Yapmak
Sosyal medya kullanmasını bilenler için o kadar güzel içeriklerle dolu ki. İşte sizin keyifle okuyacağınız paylaşım ve paylaşıma yapılan muhteşem yorum.

@felyesufff  isimli hesabın paylaşımına göre;
Bir genç Lübnanlı Arap adam, Sosyal Sayfasında şöyle yazmış:
“Japonya‘daki beş yıldızlı bir otelde konuk idim ve kaldığım otelin havuzundayken, havuzda sadece ben vardım ve suyun altında işeyiverdim, aniden… su pembeye döndü ve alarm çalıştı, çalışanlar geldi ve beni havuzdan çıkardılar, sonra bana suyunu boşaltacaklarını ve havuzu temizleyeceklerini söylediler ve otelin önemli bir işlevini bozduğumu söylediler.
Resepsiyondaki görevli pasaportumu verdi ve otelden ayrılmamı istedi. Oteli terk ettim ve alternatif aradım ve herhangi bir otele girdiğimde, resepsiyonist pasaportuma baktı ve bana dedi ki: “Üzgünüz, sen… ah… ve beni kabul etmediği için özür diledi.. ve böyle devam etti…
Hiçbir otelde kalamadım, bu yüzden elçiliğe başvurdum. Bir yüzme havuzu olmayan bir otel önerdiler bana…
Japonya’dan ayrılırken, pasaport memuru pasaportumu damgaladıktan sonra bana “Dersini aldığını umarım” dedi.
Bu paylaşıma @aysel44_aysel hesabının yazdığı yorum müthiş: ” TEKNOLOJİK DONATILAR ” la desteklenen ”DENETİM MEKANİZMALARI” na sahip devletler, her zaman ,her yerde büyük kazanımlar elde ederler. Güvenilir ve çalışkan personeli ve mutlu vatandaşları vardır. ”JAPONYA” bu konularda çok gelişmiş, ”HARİKALAR DEVLETİ” dir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*